Egzamin gimnazjalny 2018

Egzamin gimnazjalny odbędzie się w dniach 18-20.04.2018 r. (środa-piątek).

Dowożenie na egzamin

I autobus

Kol. Wola Sernicka k. lasu - 8.05

Nowa Wola - 8.10

Czerniejów - 8.15

Marysin - 8.18

Kol. Serniki - 8.20

Serniki - 8.25

II autobus

Wólka Zawieprzycka - 8. 10

Brzostówka - 8.15

Nowa Wieś - 8.20

Kol. Wola Sernicka  - 8.22

Odwożenie po egzaminie każdego dnia - 12.35

Wyniki egzaminu będą 16.06.2018 r.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i wysokich wyników!

 

 

MEDAL DRUŻYNY PRZEŁAJOWEJ

Kolejny medal drużyny przełajowej

 

         13.04.2018r. w Leszkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych (runda wiosenna). W rundzie jesiennej drużyna chłopców z naszej Szkoły zajęła III miejsce. Teraz chłopcy spisali się jeszcze lepiej zajmując II miejsce (75 pkt), przegrywając tylko 1 punktem z Gimnazjum w Firleju.  Obie drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego który odbędzie się w Rykach w dniu 16.04.2018r. Gratulujemy i życzymy powodzenia na następnych zawodach.

               Skład drużyny: Jakub Skubisz, , Sebastian Choduń, Tomasz Dycha, Adam Szumiła, Mateusz Grzywacz, Adrian Mazurek, Sebastian Jemielniak (nie ukończył biegu z powodu kontuzji)

MEDAL DLA JAKUBA SKUBISZA

Medal Jakuba Skubisza

08.04.2018r. w Leszkowicach odbyły się pierwsze (z dziesięciu) w tym roku zawody z cyklu „Grand Prix Polski środkowo-wschodniej w biegach przełajowych”. W zawodach tych uczestniczył uczeń naszej Szkoły Jakub Skubisz, który zajął w w kategorii Gimnazjów II miejsce.  Bieg był bardzo mocno obsadzony, ponieważ startowali w nim zawodnicy zrzeszeni i trenujący w klubach sportowych. Sukces Jakuba jest tym cenniejszy, że specjalizuje się on w biegach sprinterskich. Gratulujemy !!!

LUBELSKA AKADEMIA AIKIDO

          22 marca 2018 roku do  naszego Gimnazjum przybyła grupa z Lubelskiej Akademii AIKIDO.  Lubelska Akademia Aikido prowadzona jest przez trenera Ireneusza Kołodziejaka (6 dan). Grupa młodzieży,  szkolona pod jego kierunkiem, zaprezentowała pokaz aikido, promując wschodnią sztukę walki i samoobrony, zapraszając tym uczniów do zapisu na zajęcia.  

Pierwsze spotkanie 7 kwietnia 2018 roku (sobota)

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI 2018

 

              Pierwszy dzień wiosny tradycyjnie w naszym Gimnazjum obchodzony jest jako Dzień Samorządności Szkolnej.  Władzę w szkole przejęli uczniowie klas III i to oni poprowadzili lekcje i zmagali się z trudami nauczania i wychowania. Następnie wszystkie klasy spędziły czas z wychowawcami.

           

Zebranie z rodzicami 21.03.2018

Zapraszamy rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 21.03.2018 r. (środa) o godzinie 17.00. W planie spotkania z wychowawcami oddziałów - zapoznanie z osiągnięciami edukacyjnymi młodzieży. Rodziców uczniów klasy III zapraszam na spotkanie w sprawie egzaminu gimnazjalnego - o godz. 17.00 na małej sali.

 

Więcej artykułów…

  1. MEDALE KOSZYKARZY