III miejsce piłkarzy w Mistrzostwach Powiatu

W dniu 17. 10. 2017 r. w Kocku odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców. Bardzo dobrze spisali się chłopcy z naszego Gimnazjum, zdobywając III miejsce!!!. W zawodach wzięły jeszcze udział drużyny z gimnazjów w Michowie, Ostrówku i SP1 w Lubartowie. Skład Finału został wyłoniony w czerech półfinałach powiatowych. Nasi uczniowie rozgrywali Półfinał 12.10.2017 r. w Niedźwiadzie. Pokonali tam drużyny z Uścimowa  2:1, Ostrowa Lubelskiego 7:0 oraz zremisowali z Niedźwiadą 0:0.

Finał rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu pokonaliśmy Ostrówek 2:1. W meczach z Michowem i Lubartowem, losy meczów decydowały się do ostatnich chwil. Niestety, oba spotkania przegraliśmy po 2:1. To kolejny medal naszych piłkarzy zdobyty na Mistrzostwach Powiatu. Gratulujemy!!!