MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE HALOWEJ

 

         W dniu 29.11.2018r. w Woli Sernickiej odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Zawody rozgrywane były w kategoriach Igrzyska Dzieci (klasy VI i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII i III klasa Gimnazjum).

W kategorii IMS wzięły udział 4 drużyny – dwie chłopców i dwie dziewcząt ze Szkół Podstawowych w Brzostówce i Woli Sernickiej. W meczu dziewcząt Wola Sernicka pokonała Brzostówkę 5 : 2 a w meczu chłopców Wola Sernicka pokonała Brzostówkę 3 :1.

W kategorii ID wystąpiło 3 drużyny dziewcząt ze Szkół Podstawowych z Woli Sernickiej, Brzostówki i Nowej Woli oraz 4 drużyny chłopców ze Szkół Podstawowych z Woli Sernickiej, Brzostówki, Nowej Woli i Nowej Wsi.

Wyniki meczów:

Dziewczęta

Wola Sernicka – Brzostówka       1 : 11

Wola Sernicka – Nowa Wola        0 : 1

Brzostówka     - Nowa Wola        5 : 0

Miejsca

I        - Brzostówka           6 pkt (16:1)

II       - Nowa Wola           3 pkt (1:5)

III     - Wola Sernicka            0 pkt (1:12)

 

Chłopcy

Nowa Wieś      - Nowa Wola         5 : 1

Wola Sernicka - Brzostówka        4 : 1

Nowa Wieś      - Wola Sernicka    0 : 6

Nowa Wola      - Brzostówka        0 : 4

Nowa Wieś      - Brzostówka        1 : 5

Nowa Wola      - Wola Sernicka    0 : 4

Miejsca

I        - Wola Sernicka        9 pkt (14:1)

II      - Brzostówka            6 pkt (10:5)

III     - Nowa Wieś            3 pkt(6:12)

IV      - Nowa Wola            0 pkt (1:13)

Zwycięzcy poszczególnych kategorii awansują do zawodów powiatowych.