2 wyzwanie juniorlab

#2 wyzwanie #juniorlab

KONKURS DLA ZESPOŁU 

Zbierzcie redakcję Waszej gazetki szkolnej, zaproś znajomych, nauczycieli czy rodziców i wspólnie stwórzcie reportaż interaktywny w serwisie atavist.com. Program jest bezpłatny i bardzo intuicyjny, dlatego z łatwością i przyjemnością opowiecie Waszą historię w nowoczesny sposób.

 Zasady konkursu: 

temat dowolny - wybierzcie temat, który Waszym zdaniem zaciekawi Czytelników - może to być związany z Waszym regionem, jego historią, interesującym wydarzeniem, Waszą szkołą, świętami, zimą... temat zależy tylko od Was;

wykorzystaj program atavist.com- wystarczy się zarejestrować i poświęcić kilka minut na zapoznanie się z jego możliwościami - to naprawdę proste;

multimedia- oprócz tekstu dopasujcie do swojego reportażu zdjęcia, filmy, mapy lub inne dodatki multimedialne,

opublikuj reportaż;

prześlij do nas link do reportażu - czekamy na nie do 31 stycznia 2016, wyślij je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (temat maila: #2 wyzwanie).

 

 Nagrody 

 

Jury w składzie Karola Gruszki z "Dziennika Zachodniego" oraz Zespołu Junior Media wybierze 3 najlepsze reportaże! Zespoły otrzymają:

 

I miejsce        komputer dla redakcji DESKTOP NTT HOME W912G
23-calowy monitor MONITOR 23'' XB2380HS
zestawy koszulek i gadżetów #juniorlab dla członków redakcji
+30 pkt. w rankingu
II miejsce       komputer dla redakcji DESKTOP NTT HOME W912G
22-calowy monitor MONITOR 22'' LED ProLite E2273HDS-B1
zestawy koszulek i gadżetów #juniorlab dla członków redakcji
+20 pkt. w rankingu
III miejsce      TABLET NTT 875A 7,85"
zestawy koszulek i gadżetów #juniorlab dla członków redakcji

+15 pkt. w rankingu

 

 

 

KONKURS DLA CIEBIE 

Konkurs indywidualny jest przeznaczony dla każdego chętnego ucznia. Napiszcie własny reportaż - opowiedźcie swoją interesującą historię. 

 

 Zasady konkursu: 

• temat dowolny - podobnie jak w konkursie dla zespołu to Wy wybieracie temat, który Waszym zdaniem porwie Czytelników.  Może być związany z Waszym otoczenie, rodziną, przyjaciółmi, zainteresowaniami, pasjami, koncertami, Waszą szkołą, ciekawą osobą, porą roku... temat zależy tylko i wyłącznie od Was;

• reportaż prześlij w dokumencie tekstowym, np. MS Wordmożecie dołączyć do niego zdjęcia czy krótki film - mogą być wykonane nawet komórką. Reportaż nie może przekraczać 2 stron A4,

• prześlij do nas reportaż - na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2016, wyślij je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (temat maila: #2 wyzwanie).

 

 Nagrody 

Jury w składzie Karola Gruszki z "Dziennika Zachodniego" oraz Zespołu Junior Media wybierze 3 najlepsze reportaże! Laureaci otrzymają:

I miejsce        TABLET NTT TN116EG *11.6"
koszulka i zestaw gadżetów #juniorlab
 
+10 pkt. na konto redakcji w rankingu
II miejsce TABLET NTT 875A 7,85"
koszulka i zestaw i gadżetów #juniorlab
+10 pkt. na konto redakcji w rankingu
III miejsce TABLET NTT 875A 7,85"
koszulka zestaw i gadżetów #juniorlab
+10 pkt. na konto redakcji w rankingu