Święto Edukacji Narodowej

Sztuka tkwi nie tylko w posiadaniu wiedzy o czymś,

ale także w przekazywaniu jej.

(Cyceron)

W piątek, 13 października 2017 r. obchodziliśmy w Naszej Szkole Święto Edukacji Narodowej. Dzień ten uczciliśmy specjalnym apelem. Uczennice klasy II przygotowały scenkę teatralną, w której ukazały blaski i cienie pracy nauczyciela. Dziewczęta świetnie odegrały swoje role, pozwalając wszystkim wczuć się w prawdziwy klimat “pokoju nauczycielskiego”.

Uczniowie klasy II przygotowali także krótki filmik, w którym złożyli żartobliwe i oryginalne życzenia wszystkim Nauczycielom Gimnazjum.

W dalszej części apelu Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowała wszystkim nauczycielom oraz wręczyła nagrody tym, których praca zasłużyła na szczególne wyróżnienie.

Następnie przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia wszystkim nauczycielom, wręczając kwiaty i słodkości na ręce Pani Dyrektor.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele klas obdarowali swoich nauczycieli kwiatami.