Awans lekkoatletów do zawodów wojewódzkich

AWANS LEKKOATLETÓW DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH

 

W dniu 28.05.2018r. w Puławach odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie zdobyli na tych zawodach  7 medali. Mistrzami Rejonu zostali: Tomasz Dycha w biegu na 100 m i Katarzyna Marzęda w pchnięciu kulą. Srebrne medale zdobyli : Jakub Skubisz w biegu na 300 m, sztafeta chłopców 4 x 100 m (Jakub Skubisz, Tomasz Dycha, Sebastian Jemielniak, Sebastian Choduń), Kacper Skubisz w rzucie oszczepem. Brązowe medale zdobyli: Zuzanna Kaźmierska w biegu na 100 m i Agnieszka Szczepaniak w rzucie oszczepem. Po raz drugi Jakub Skubisz ustanowił rekord szkoły na 300 m wynikiem 39,36 s (pomiar elektroniczny). Wszyscy medaliści uzyskali awans na zawody wojewódzkie które odbędą się 06.06.2018r. w Biłgoraju.

Gratulujemy!!!