DZIEŃ GIMNAZJALISTY 2018

Podsumowanie programu "Trzymaj formę"

30 maja  w naszej szkole odbył się Dzień Gimnazjalisty. Uroczystości z okazji Dnia Dziecka rozpoczęły się od podsumowania Ogólnopolskiej Akcji "Trzymaj formę" przygotowanej przez panią Justynę Piłkę. Zaproszona pani pielęgniarka Maria Jedlińska przybliżyła wszystkim zebranym zagadnienia dotyczące zdrowego stylu życia. Zebrani uczniowie w ramach ogólnopolskiego programu w związku z 31 maja – Dniem bez papierosa - obejrzeli film profilaktyczny „Nie spal się na starcie”.

Prezentacja projektów uczniowskich

Kolejnym punktem było przedstawienie projektów edukacyjnych przygotowanych przez uczniów klas II.

- „Żyję zdrowo i ekologicznie”

- „Bocian Biały na terenie Gminy Serniki”

- „Turniej ekologiczno – zdrowotny”

Rozgrywki sportowe:

Dalsza część dnia upłynęła na sportowo.

Oto wyniki zmagań:

Bieg po zdrowie: I – Jakub Skubisz, Agnieszka Marzęda, II – Sebastian Choduń, Julia Ferenc, III – Woźniak Jakub, Emilia Strachowska

Piłka siatkowa dziewcząt: I – III B, II – II AB, III – III C

Piłka nożna chłopców: I – III C, II – II AB, III – III AB

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych!