MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LA

MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SZTAFETY 4X100 M CHŁOPCÓW!!!

 

W dniu 6 czerwca 2018r. w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. Ogromny sukces odnieśli nasi uczniowie. Chłopcy startujący w sztafecie 4 x 100 m (Jakub Skubisz, Tomasz Dycha, Sebastian Jemielniak, Sebastian Choduń), zdobyli srebrne medale. Sztafeta chłopców uzyskała bardzo dobry rezultat 47,93 s a do I miejsca zabrakło tylko 0,09 s. Również inni uczniowie z naszej Szkoły startujący w tych zawodach uzyskali bardzo dobre miejsca plasując się tuż za podium: Jakub Skubisz w biegu na 300 m – IV miejsce, Katarzyna Marzęda  w kuli i Tomasz Dycha w biegu na 100 m – V miejsce, Agnieszka Szczepaniak i Kacper Skubisz w oszczepie – VI miejsce oraz Zuzanna Kaźmierska w biegu na 100 m.

Gratulujemy!!!