Bal gimnazjalny 2018

Tegoroczny bal gimnazjalny odbył się w naszej szkole w sobotę 27 stycznia. Bal otworzyła pani Dyrektor witając wszystkich przybyłych gości, nauczycieli i rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy, przepięknie zatańczonym polonezem, następnie Jakub Skubisz w imieniu uczniów klasy III podziękował pani Dyrektor, wychowawcom oraz rodzicom, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce. Uczniowie zaśpiewali dla wszystkich przybyłych utwór Maryli Rodowicz „Ale to już było". Po tej, jakże wzruszającej części, rodzice zaprosili wszystkich na pyszny poczęstunek. A potem......, potem była już tylko świetna zabawa do samej nocy i oczywiście głosowanie na króla i królową balu. W tym roku tym zaszczytnym tytułem zostali uhonorowani Zuzanna Kaźmierska i Jakub Skubisz.