• JW_SIG_PRG

1/2 FINAŁU W PIŁKĘ SIATKOWĄ

We wtorek 13 lutego nasze uczennice wygrały w Ostrowie Lubelskim półfinał w piłce siatkowej. Frekwencja nie dopisała, gdyż zawodniczek z Gimnazjum z Niedźwiady i z Uścimowa nie było na zawodach. Podkreślić należy ważny fakt, że po raz drugi nasze Gimnazjum wygrało z Ostrowem Lubelskim w piłkę siatkową. Mecz był bardzo emocjonujący, ale nasze uczennice pokonały rywalki wygrywając 2:0 i awansując do finału, który odbędzie się 20 lutego w Kocku. Skład drużyny: Katarzyna Marzęda, Agnieszka Marzęda, Wiktoria Marzęda, Julia Ferenc, Agnieszka Szczepaniak, Zuzanna Kaźmierska, Alicja Waśkowicz, Aleksandra Sidor, Katarzyna Grzegorczyk, Małgorzata Abramik i Paulina Jankowska. Życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Matematyczny

Dnia 16 lutego uczniowie Gimnazjum: Rafał Wójtowicz kl. III a, Agnieszka Marzeda kl. IIIb, Aleksandra Sidor kl. III b, Agnieszka Szczepaniak kl. IIIb, Patryk Budzyński kl. III c i Mariusz Cur kl. III c,  brali udział w Konkursie Matematycznym "60 Dni Przed Egzaminem Gimnazjalnym" organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 i. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie. Konkurs skierowany był do klas III z terenu powiatu lubartowskiego. Uczniowie rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte.

Patryk Budzyński kl. III c zajął II miejsce wśród ponad trzydziestu uczestników. Serdeczne gratulacje!!!

Przegląd kolęd i angielskich piosenek świątecznych

Dnia 26 stycznia w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbył się "I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich i Angielskich Piosenek Świątecznych". Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Kaźmierska, uczennica klasy III c, która zaprezentowała wzruszający utwór - "Przekażmy sobie znak pokoju".

Bal gimnazjalny 2018

Tegoroczny bal gimnazjalny odbył się w naszej szkole w sobotę 27 stycznia. Bal otworzyła pani Dyrektor witając wszystkich przybyłych gości, nauczycieli i rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy, przepięknie zatańczonym polonezem, następnie Jakub Skubisz w imieniu uczniów klasy III podziękował pani Dyrektor, wychowawcom oraz rodzicom, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce. Uczniowie zaśpiewali dla wszystkich przybyłych utwór Maryli Rodowicz „Ale to już było". Po tej, jakże wzruszającej części, rodzice zaprosili wszystkich na pyszny poczęstunek. A potem......, potem była już tylko świetna zabawa do samej nocy i oczywiście głosowanie na króla i królową balu. W tym roku tym zaszczytnym tytułem zostali uhonorowani Zuzanna Kaźmierska i Jakub Skubisz.

Podsumowanie I półrocza 2017/2018.

I półrocze 2017/2018 już za nami. Średnie wyniki klasyfikacji przedstawiaja sie nastepująco:

średnia ocen 3,41. Najwyższą średnią uzyskała klasa III b - 3,56.

Uczniowie ze średnią ocen co najmniej 4,75

1. Emilia Strachowska II a
2. Agnieszka Marzęda III b
3. Budzyński Patryk IIIc
4. Zuzanna Kaźmierska III c
5. Aleksandra Sidor III b
6. Agnieszka Szczepaniak III b
7. Martyna Kłoda II a
8. Wiktoria Dudzik II a

GRATULUJEMY!!!

Średnia frekwencja - 91,89 %

Najlepszą frekwencję miała klasa III b - 93,73 %.

Uczniowie ze 100% - tową frekwencją I pół.

1. Martyna Kłoda – II a
2. Bartosz Kowalczyk – II a
3. Bogusława Zalewska – II a
4. Wiktoria Marzęda – II b
5. Wioleta Piesta – II b
6. Natalia Wasil – III a
7. Andżelika Cieniuch – III a
8. Tomasz Dycha – III a
9. Dominik Kobyłka – III b
10. Agnieszka Marzęda – III b
11. Katarzyna Marzęda – III b
12. Jakub Skubisz – III b
13. Alicja Waśkowicz – III c
14. Zuzanna Kaźmierska – III c

Gratulujemy!!!

W czwartek - 25.01.2018 r. odbył sie apel podsumowujacy I półrocze. Uczniowie otrzymali pochwały i stypendia motywacyjne.

Życzymy jeszcze lepszych wyników w II półroczu!