1/2 FINAŁU W PIŁKĘ SIATKOWĄ

We wtorek 13 lutego nasze uczennice wygrały w Ostrowie Lubelskim półfinał w piłce siatkowej. Frekwencja nie dopisała, gdyż zawodniczek z Gimnazjum z Niedźwiady i z Uścimowa nie było na zawodach. Podkreślić należy ważny fakt, że po raz drugi nasze Gimnazjum wygrało z Ostrowem Lubelskim w piłkę siatkową. Mecz był bardzo emocjonujący, ale nasze uczennice pokonały rywalki wygrywając 2:0 i awansując do finału, który odbędzie się 20 lutego w Kocku. Skład drużyny: Katarzyna Marzęda, Agnieszka Marzęda, Wiktoria Marzęda, Julia Ferenc, Agnieszka Szczepaniak, Zuzanna Kaźmierska, Alicja Waśkowicz, Aleksandra Sidor, Katarzyna Grzegorczyk, Małgorzata Abramik i Paulina Jankowska. Życzymy dalszych sukcesów.

99 rocznica odzyskania niepodległości

99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Dnia 11 listopada 2017 roku poczet sztandarowy Gimnazjum i przedstawiciele nauczycieli z dyrektorem wzięli udział w parafialno - gminnych obchodach 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza delegacja uczestniczyła we mszy świętej, a następnie złożyła  kwiaty i zapaliła znicze na grobie żołnierzy na cmentarzu parafialnym w Sernikach.

Bal gimnazjalny 2018

Tegoroczny bal gimnazjalny odbył się w naszej szkole w sobotę 27 stycznia. Bal otworzyła pani Dyrektor witając wszystkich przybyłych gości, nauczycieli i rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy, przepięknie zatańczonym polonezem, następnie Jakub Skubisz w imieniu uczniów klasy III podziękował pani Dyrektor, wychowawcom oraz rodzicom, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce. Uczniowie zaśpiewali dla wszystkich przybyłych utwór Maryli Rodowicz „Ale to już było". Po tej, jakże wzruszającej części, rodzice zaprosili wszystkich na pyszny poczęstunek. A potem......, potem była już tylko świetna zabawa do samej nocy i oczywiście głosowanie na króla i królową balu. W tym roku tym zaszczytnym tytułem zostali uhonorowani Zuzanna Kaźmierska i Jakub Skubisz.

ANDRZEJKI SZKOLNE

Andrzejki w naszej szkole były obchodzone 30 listopada. Jest to ostatni czas hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Nasi uczniowie przygotowali ciekawe wróżby podczas których odkryć mogliśmy naszą przyszłość. Po wróżbach oddaliśmy się skocznym tańcom, a rodzice przygotowali poczęstunek, więc nie opadliśmy z sił.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak fajnej imprezy serdecznie dziękujemy!

DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

28 września bawiliśmy się na dyskotece szkolnej z okazji "Dnia chłopaka". Zabawa była wyśmienita, humory dopisywały, a oprawa muzyczna była wcześniej wybierana przez klasy aby wszyscy byli zadowoleni. Dziękujemy Damianowi i Konradowi za obsługę sprzętu i poprowadzenie dyskoteki. We wszystkich klasach dziewczęta przygotowały prezenty i poczęstunki (torty, pizze, kebaby), konkursy i wiele niespodzianek.

Wszystkim chłopakom, tym dużym i tym małym, składamy najserdeczniejsze życzenia!