II MIEJSCE W REJONOWYCH ZAWODACH W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

WIELKI SUKCES

II MIEJSCE W REJONOWYCH ZAWODACH W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

 

            24 kwietnia 2015 r.  nasze piłkarki nożne wyjechały do Ryk na zawody rejonowe w piłkę nożną. Uczennice naszego Gimnazjum godnie reprezentowały powiat lubartowski. W rejonie były drużyny z Ryk, Łazisk i Puław. Nasz powiat reprezentowały:

1. Katarzyna Marzęda

2. Aleksandra Serwin

3. Angelika Gazda

4. Agnieszka Wróbel

5. Martyna Marzęda

6. Julia Wasil

7. Klaudia Jankowska

8. Julita Jemielniak

9. Magda Szymczak

10. Magdalena Siepsiak

    Poziom zawodów był bardzo wysoki, pierwszy mecz zremisowałyśmy z drużyną z Puław 2:2, następnie wygrałyśmy z drużyną z Łazisk 4:2 i tak się punkty rozłożyły, że ostatni mecz wiedziałyśmy, że gramy o I miejsce z drużyną z Ryk. Niestety trochę szczęścia zabrakło bo przegrałyśmy 3:2. Jak opadły emocje, bardzo cieszyłyśmy się ze zdobytego II miejsca, tym bardziej, że sędziowie bardzo nas chwalili za technikę, taktykę,  kulturę osobistą i wdzięk.   

Dziękuję Wam dziewczęta za te wspaniałe chwile!!!