CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

Czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych

28 kwietnia 2015 r.

 

28 kwietnia 2015 r. odbyły się gminne zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych organizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej.

Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w takich dyscyplinach jak: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m dziewczęta i 1000m chłopcy. Po bardzo zaciętej walce wyłoniono zwycięskie szkoły:

CHŁOPCY:

I miejsce -Wola Sernicka – 660 pkt.

II miejsce- Nowa Wola - 555 pkt.

III miejsce - Brzostówka- 340 pkt.     

IV miejsce - Serniki - 268 pkt.

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - Nowa Wola - 729 pkt.

II miejsce - Wola Sernicka - 551 pkt.

III miejsce - Serniki - 487 pkt.

IV miejsce – Brzostówka - 445 pkt.

       W klasyfikacji indywidualnej najlepszą zawodniczką okazała się Zuzanna Kaźmierska ze Szkoły Podstawowej w Nowej Woli (200 pkt.), a najlepszym zawodnikiem został Patryk Budzyński ze Szkoły Podstawowej w Nowej Woli (181 pkt.)