Awans sztafety 4 x 100 m chłopców do Mistrzostw Województwa

 

                W dniu 08.05.2015 r. w Puławach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych wzięło udział 11 uczniów z naszego Gimnazjum (7 uczniów w konkurencjach indywidualnych oraz sztafeta 4 x 100 m chłopców), którzy wywalczyli awans  w eliminacjach powiatowych. Blisko awansu do zawodów wojewódzkich byli: Klaudia Jankowska i Jakub Małyska w biegu na 100 m oraz Monika Puchacz i Grzegorz Bućko w skoku wzwyż. Wszyscy zajęli IV miejsca. Dobrze startowali także Mikołaj Barszczyk w biegu na 1000 m zajmując V miejsce oraz Dawid Cieniuch i Dariusz Błaszczak w biegu na 100 m (startowali poza konkursem). Najlepiej spisała się sztafeta 4 x 100 m zajmując II miejsce i awans do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 21.05.2015 r. w Zamościu.

Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia w Zamościu.

Skład sztafety:

Dawid Cieniuch, Dariusz Błaszczak, Damian Piesta, Jakub Małyska, Michał Włodarczyk (rezerwowy).

       Już we wtorek 12.05.2015 r. sztafeta chłopców będzie walczyła w Puławach w Rejonowym Festiwalu Sztafet (sztafety szwedzkie i 4 x 100m), będącym eliminacją do Mistrzostw Polski. Liczymy na kolejny sukces.