Certyfikat ,,Bezpieczna szkoła"

Certyfikat ,, Bezpieczna szkoła’’.

Z dumą i radością chcę poinformować , że Nasze Gimnazjum otrzymało tytuł i certyfikat,, Bezpiecznej szkoły’’. Dzięki staraniom dyrekcji i grona pedagogicznego otrzymaliśmy tytuł, który jest symbolem działań w propagowaniu bezpieczeństwa wśród  naszych uczniów . Szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie,, Bezpieczna szkoła- bezpieczny uczeń’’ organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Projekt koordynowany był przez p. A. Dobrzyńską  do którego włączyli się nauczyciele i uczniowie. Poczynając od 15 września 2014 do 15 kwietnia 2015 roku wykonaliśmy 10 zadań przewidzianych regulaminem konkursu. Omawiane były  zagadnienia  dotyczące państwa, prawa, obowiązków ucznia, relacji międzyludzkich, akceptacji niepełnosprawności, profilaktyka uzależnień. Z wszystkich obowiązków wywiązaliśmy się wzorowo. Nasza praca została doceniona przez Komitet Honorowy i jury konkursu, ponieważ zdobyliśmy zaszczytny tytuł oraz członkostwo w Ogólnopolskim Klubie Bezpiecznych Szkół.

 

CCF20150520 00000

WP 20150522 12 38 45 Pro