Aktywna szkoła

               Aktywna szkoła

       W naszym Gimnazjum będziemy realizować ogólnopolski program ,,Aktywna szkoła-aktywny uczeń’’ Wykorzystajmy swoje możliwości i  postarajmy się wspólnie  zdobyć kolejny certyfikat. W  ramach programu będą podejmowane działania na rzecz zdrowego stylu życia i poprawy kondycji fizycznej. Uczniowie klasy II mogą zgłaszać się do realizacji projektu edukacyjnego pt:                

 ,,Jak się odżywiać, aby być zdrowym?   ,, Jak dbać o kondycję fizyczną”?   

Opiekunami projektu będą panie; A. Dobrzyńska i O. Adamek.                         

 Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w programie i znaleźć coś dla siebie . Będziemy organizować konkursy plastyczne, literackie, robić wywiady, zbierać opinie, nagrywać filmy. Będą również zajęcia sportowe i spotkania z zaproszonymi gośćmi.

Zapraszamy.

aktywna szkola