Konkurs Graficzny

 DSC02532

 

7 kwietnia w Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K. Baczyńskiego w Lublinie odbyło się rozdanie nagród w konkursie graficznym skierowanym do gimnazjalistów na plakat zachęcający do czytania. Nasz uczeń Igor Serwin z klasy IIb zajął w konkursie trzecie miejsce ze swoją pracą wykonaną w grafice wektorowej. Po zakończeniu części oficjalnej odbyły się warsztaty graficzne dla gimnazjalistów biorących udział w konkursie. Warsztaty wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów. W trakcie zajęć można było popracować z tabletami graficznymi, poćwiczyć edycję grafiki wektorowej i rastrowej w programach GIMP, PhotoShop. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również ploter i wykowywane na nim specjalnie dla uczestników naklejki. Gratulujemy Igorowi sukcesu i życzymy kolejnych w następnych konkursach.