Sukcesy sztafet na zawodach powiatowych

   W dniu 26.04.2016r. w Łucce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetach Lekkoatletycznych w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie rywalizowali w sztafecie 4 x 100 m oraz sztafecie szwedzkiej (100 m + 200 m +300 m +400 m). Z zawodów tych nasi uczniowie wracają z licznymi sukcesami. Największy sukces odnieśli chłopcy w sztafecie 4 x 100 m ( Hubert Wlazły, Radek Kosik, Jarek Pietrzela i Darek Błaszczak) zdobywając Mistrzostwo Powiatu. Wynik jaki uzyskali 48,56 s jest tylko o 0,01 s gorszy od rekordu szkoły (48, 55 s). Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt ( Klaudia Jankowska, Paulina Sidor, Paulina Jankowska, i Zuzia Kaźmierska zajęła II miejsce. Sztafeta szwedzka dziewcząt (Magda Szalast, Julia Ferenc, Agnieszka Marzęda i Magda Matyjaszczyk ) zajęła III miejsce. Dziewczęta ze sztafety szwedzkiej uczęszczają dopiero do I klasy i jest to dobry prognostyk na przyszłe lata. Chłopcy ze sztafety szwedzkiej (Hubert Lato, Dawid Stachura, Filip Pydyś i Daniel Rogalski) zajęli IV miejsce. Konkurencja w tej sztafecie była bardzo silna. O kolejności miejsc 2 – 4 decydowały sekundy. Rezerwowymi zawodnikami byli: Alicja Waśkowicz, Damian Wójcik i Mateusz Woźniak. Sztafety 4 x 100 m dziewcząt i chłopców awansowały na zawody rejonowe, które odbędą się 11.05. 2016r. w Puławach. Wszystkim sztafetom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych.