11 MEDALI LEKKOATLETÓW W MISTRZOSTWACH POWIATU

W dniu 11.05.2017r. w Łucce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: sztafecie 4 x 100 m, biegach na 100 m, 300 m, 1000 m, 600 m dziewcząt i 2000 m chłopców, skoku w dal i wzwyż, pchnięciu kulą i rzucie oszczepem. Nasi uczniowie zdobyli na tych zawodach aż 11 medali.

Mistrzami Powiatu zostali: Dariusz Błaszczak w biegu na 100 m i Katarzyna Marzęda w pchnięciu kulą. Srebrne medale zdobyli : Mateusz Kula w pchnięciu kulą, Mateusz Woźniak w skoku w dal, Damian Macuba w skoku wzwyż, sztafeta 4 x 100 m dziewcząt (Zuzanna Kaźmierska, Izabela Kozak, Zuzanna Kozak, Paulina Jankowska), sztafeta chłopców 4 x 100 m (Dariusz Błaszczak, Jakub Skubisz, Mateusz Woźniak, Mikołaj Dąbrowski). Brązowe medale zdobyli: Jakub Skubisz i Zuzanna Kaźmierska w biegu na 100 m, Sebastian Jemielniak w biegu na 300 m oraz Daniel Rogalski w biegu na 1000 m. Gratulujemy medalistom !!! Pozostali zawodnicy zasłużyli również na pochwałę za ambitną walkę. Wielu z nich „otarło” się o podium. Niestety, ze względu na „cięcia” finansowe, zawody indywidualne zostały wycofane z kalendarza zawodów rejonowych i wojewódzkich. W poniedziałek 15.05. zawody drużynowe. Liczymy na dobry występ i awans do zawodów rejonowych i wojewódzkich.