II MIEJSCE W POWIECIE DZIEWCZĄT W PIŁKĘ NOŻNĄ

            W dniu 16 października w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Nasze zawodniczki bardzo miło będą wspominać ten turniej. Gimnazjum w Woli Sernickiej okazało się drugą drużyną w powiecie.

     W turnieju uczestniczyło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

I grupa:                                           II grupa:

1. Niedźwiada                                5Ostrów Lubelski

2. Ostrówek                                   6. Wola Sernicka

3. Rudno                                        7. Abramów

4. Firlej                                          8. GS Lubartów

           Nasza reprezentacja po wygranej z Ostrowem Lubelskim 2:0, remisie z Lubartowem 0:0, zwycięstwie z Abramowem 6:3 zajęła pierwsze miejsce w grupie. Rozegrano krzyże i po zwycięstwie z Ostrówkiem 2:0 grałyśmy finał z Niedźwiadą, w którym musiałyśmy uznać wyższość przeciwnika i przegrałyśmy 1:2. 

 To ogromny suces i za wielkie poświęcenie dziękuję dziewczętom naszej szkoły. Skład drużyny: Katarzyna Marzęda, Wiktoria Marzęda, Julia Ferenc, Paulina Jankowska, Zuzanna Kaźmierska, Agnieszka Szczepaniak (bramkarz), Agnieszka Marzęda, Julia Marzec, Łucja Operacz, Milena Szymańska.

 GRATULUJEMY SUKCESU!!!!