Wyjazd integracyjny - II B

22 lutego uczniowie klasy II B udali się na wyjazd integracyjny. W planie wycieczki nie mogło  zabraknąć lodowiska i kina. Gimnazjaliści mieli okazję poszaleć na łyżwach, a film pt. „Cudowny chłopak” okazał się strzałem w dziesiątkę: mądry, wzruszający z całkiem sporą dawką humoru. Sami uczestnicy tak ocenili wyjazd:

Moim zdaniem wycieczka była bardzo dobrym pomysłem. Chociaż na chwilę mogliśmy zapomnieć o szkolnym życiu i wspólnie spędzić czas. Lodowisko, które było pierwszym punktem wycieczki dało nam wiele radości (oczywiście nie zabrakło upadków i śmiechu). Film był wzruszający i pełen pięknych cytatów.

(Ola)

Wycieczka była bardzo fajna. Na lodowisku moglibyśmy być dłużej. Film był wzruszający. Na końcu poszliśmy do McDonalda i wszyscy byli zadowoleni. Wyjazd bardzo mi się podobał. Oby więcej takich

(Krystian)

Wycieczka klasowa była bardzo udana. Czas na lodowisku tak szybko minął J Film był bardzo wzruszający i pouczający. Polecam go wszystkim, którzy chcą go zobaczyć, ale jeszcze się wahają.

(Wiktoria)

Było bardzo super! Podobało mi się jeżdżenie na łyżwach. Film też był bardzo fajny – taki życiowy.

(Darek)

Moim zdaniem wycieczka była bardzo udana. Film był bardzo interesujący i godny uwagi. Było bardzo przyjemnie. Chętnie powtórzyłabym tę wycieczkę jeszcze raz.

(Wiola)

Moim zdaniem wycieczka była udana. Film, na którym byliśmy, był piękny i wzruszający. Na lodowisku tez była bardzo fajnie. Chcemy więcej takich wycieczek.

(Kasia)