Gminny Czwórbój LA dla Szkół Podstawowych

         Pani dyrektor Beata Plewka, nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej zorganizowali gminne zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych. Zawody odbyły się 30 kwietnia 2014 r. w bardzo miłej atmosferze.

Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w takich dyscyplinach jak: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m. dziewczęta i 1000m. chłopcy. Po bardzo zaciętej walce wyłoniono zwycięskie szkoły:

CHŁOPCY:

I miejsce -Wola Sernicka - 930 pkt.                                                                                                            

II miejsce-Brzostówka-661 pkt.     

III miejsce - Nowa Wola - 492 pkt.

IV miejsce - Serniki - 419 pkt.

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - Serniki - 649 pkt.

II miejsce - Nowa Wola - 645 pkt.

III miejsce - Wola Sernicka - 499 pkt.

       W klasyfikacji indywidualnej najlepszą zawodniczką okazała się Magdalena Kozak ze szkoły Podstawowej w Sernikach (171 pkt.), a najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Marzęda ze szkoły podstawowej w Woli Sernickiej (275 pkt.)

Dziękujemy za sportową rywalizację.